تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل با توجه به پیشرفت تکنولوژی و جایگزین شدن لپ تاپ ها با موبایل های هوشمند این امر بیشتر از قبل اهمیت پیدا میکند .

که تعمیرات موبایل و کیفیت تعمیرات در دنیای شما بسیار اثر خواهد گذاشت . همانند روز های قدیم که تعمیرات کامپیوتر های خود را در خانه مشاهده می کردید امروز توسط تیم یوفیکس شماهد تعمیرات موبایل خود در خانه و محل کار خود باشید .

یوفیکس با استفاده از افراد با تجربه و با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های روز دنیا بهترین خدمات را برای شما فراهم آورده است .

تعمیرات موبایل
تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل در محل

تعمیرات موبایل در محل یوفیکس که فعلا برای گوشی های آیفون اجرایی شده است و دوره آزمایشی خود را سپری کرده است ، سروریس جدیدی است که دیگر شمار را بی نیاز از نگرانی میکند ، نگرانی های همانند به سرقت رفتن اطلاعات ، تعویض قطعه های غیر معیوب با قطعه های غیر اورجینال و…. دیگر نگرانی ها .

آیا همه تعمیرات در محل امکان پذیر است !؟

در این مورد باید به این موضوع اشاره داشت که تجهیزات کارگاهی بسیار کار آمد هستند و در ساده ترین کار ها هم به کار می آیند اما تیم یوفیکس با  بهره گیری از تجربه بالا و استفاده از تجهیزات پرتابل تقریبا تا ۸۰% از مشکلات شما را در محل برای تعمیرا آیفون و آیپد های اپل شما مرتفع میسازد .

phone-2
تعمیرات موبایل در خانه

آن ۲۰% از مشکلات هم مربوط به مشکلاتی میشوند که نیاز به دستگاه های تخصصی و بزرگ دارند که جا به جایی آنها بسیار سخت می باشد . برای هم منظور موبایل شما باید به کارگاه و آزمایشگاه منتقل شوند ، البته این امر باز هم نیاز به زحمت شما ندارد ، کارشناسان ما بعد از بررسی گوشی موبایل اعلام هرینه را به شما اعلام میدارند و گوشی را رسید می کنند و انرا برای تعمیر به کارگاه منتقل و بعد از تعمیر دورباه آنرا برای شما باز می گردانند .

 

پاسخ دهید