جدیدترین آپدیت اپل

جدیدترین آپدیت اپل

جدیدترین آپدیت اپل برای دستگا های خود آی او اس ۹ می باشد . در این آپدیت ویژگی های جدید به این سیستم عامل اپل اضافه شده است . در ادامه به بحث چگونگی آپدیت و مزایا و معایت آی او اس ۹ (IOS 9) می پردازیم .

آموزش جدیدترین آپدیت اپل  آی او اس ۹ (IOS 9)

برای جدیدترین آپدیت اپل  گوشی اپل یا آیپد خود به دو روش می توانید اقدام نمایید . روش اول آپدیت از طریق خود گوشی اپل یا تبلت اپل می باشد که یه صورت زیر می توانید شروع به آپدیت آی او اس ۹ (IOS 9)  نمایید . در روش دوم میتوانید از طریق کامپیوتر شخصی خود اقدام به آپدیت گوشی اپل به آی او اس ۹ نمایید که در این روش باید فایل آپدیت با توجه به Model Number  دستگاه خود را دانلود نمایید . در ادامه به توضیح هر دو روش می پردازیم .

ویژگی های آپدیت آی او اس ۹ (IOS 9)

در نوشته پیشین به بررسی تمام ویژگی های جدیدترین آپدیت اپل آی او اس ۹ پرداختیم که می توانید از این لینک نسبت به مشاهده ویژگی های جدیدترین آپدیت اپل و لیست دستگا های که این آپدیت برای آنها قابل انجام می باشد را مشاهده نمایید .

روش اول جدیدترین آپدیت اپل آی او اس ۹ (IOS 9)

این روش آپدیت به OTA  معروف است .

روش آپدیت OTA IOS 9  :

ابتدا اتصال خود را به اینترنت چک نمایید . سپس به Settings دستگاه مراجعه نمایید ، در قسمت General   به تب Software Update  مراجعه کنید ، دستگاه شما به صورت اتوماتیک آخرین آپدیت در ستگاه شمار را نشان می دهد . لیست دستگاه های قایل آپدیت در این لینک قابل مشاهده است .

توجه : در صورتی که آپدیت آی او اس ۹ را مشاهده نمی کنید به دلایل زیر است :

۱– دستگاه شما خارج از لیست دستگاه های قابل آپدیت به آی او اس ۹ می باشد و متاسفانه شما نمی توانید دستگاه خود را به این ورژن از آی او اس آپدیت نمایید .

۲– شما آپدیت های قبلی دستگاه خود را نصب ننموده اید و نمی توانید تا زمانی که اپدیت های قبلی آی او اس را نصب نکرده اید آپیدت جدید آپل آی او ایس ۹ را نصب نمایید .

آپدیت دستگاه های اپل به آی او اس ۹ (IOS 9) از طریق آیتیونز

اتدا شما به نرم افزار آیتیونز دارید که می توانید این نرم افزار را از این لینک در یافت نمایید . لینک به صورت اتوماتیک نرم افزار آیتیونز ۳۲ بیتی یا آیتیونز ۶۴ بیتی را برای شما با توجه به سیستم عامل شما مشخص می کند .

بعد از نصب نرم افزار گوشی را به کامپیوتر متصل کنید ،  بعد از اتصال با قسمت مدیریت دستگاه خود بروید .

جدیدترین آپدیت اپل
جدیدترین آپدیت اپل

سپس به دو صورت می توانید دستگاه خود را آپدیت نماید.

جدیدترین آپدیت اپل
جدیدترین آپدیت اپل

۱-   با کلیک بر روی check for update  در این حالت تمامی اطلاعات شما باقی خواهند ماند و هیچ اطلاعاتی پاک نخواهد شد .

۲- آپدیت از طریق  restore iphone/ipad در این حالت شما نیاز به یک فایل ریستور دارید که می توانید از این لینک با توجه به model number  در در پشت درستگاه های اپل نوشته شده است فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید .

و پس از دانلود با نگه داشتن Shift  برا روی کیبرد و کلیک بر روی  restore iphone/ipad  فایل دانلود شده را به نرم افزار آیتیونز معرفی کنید و restore  دستگاه شما آغاز شده و در عرض ۵ دقیقه دستگاه اپل شما به آی او اس ۹ آپدیت می شود .

توجه : به زودی لینک های مستقیم قرار داده می شوند .

[widget id="recent-posts-2"]

 

 

 

 

پاسخ دهید