سئو وب سایت

سئو وب سایت
سئو وب سایت مهم تر است یا طراحی آن ؟

سئو وب سایت

سئو وب سایت یکی از مهم ترین عواملی هست که شما در ایجاد یک وب سایت موفق می سازد . شما در طراحی یک وب سایت بیشتر به اینکه توجه خود را به ظاهر سایت و افکت های سایت مشغول نمایید باید به دنبال بازدید کننده برای وب سایت خود باشید .

سئو چیست ؟

سئو وب سایت یا بهینه سازی وب سایت به عملیاتی گفته میشود که وب سایت شما برای موتور های جستجو بهتر نمایش داده شود . این نمایش یک نمایش ظاهری وب سایت نیست یک باتن زیباست . زمانی که شما سایت خود را بهتر بهینه سازی نمایید میتوانید باز خورد بهتری از آن دریافت نمایید .

چرا باید سئو وب سایت را درست انجام دهیم ؟

شما با یک بهینه سازی ساده می توانید خود را به رتبه های بالایی در google , bing , yahoo  برسانید این موتورهای جستجو دارای ربات های هستند که وب سایت شما را کاملا آنالیز میکنند و تمامی محتواهای شما را مورد بررسی قرار می دهند این امر باعث این موضوع می شود تمامی داده های شما بر روی این موتور های جستجو ذخیره شوند. سوال اینجا پیش می آید که این موتور های جستجو تمامی اطلاعات ما در داخل خود ذخیره می نمایند پس چرا ما نیز به بهینه سازی پیدا میکنیم ؟

تصور کنید دفترچه تلفن شما بسیار نا مرتب نوشته شده باشد و یا به ترتیب حروف الفبا نباشند . در این صورت پیدا کردن یک شماره تلفن برای شما بسیار سخت خواهد بود . حالا با توجه به این موضوع اگر اطلاعات قرار داده شده در وب سایت ما سئو نباشند ما با مشکل بر می خوریم !

مشکل بدین صورت است که موتورهای جستجو اطلاعات ما را در سرورهای خود ذخیره می کنند و زمانی که افراد به دنبال اطلاعاتی در این موتور های جستجو می گردند به مشکل بر می خورند و نمی توانند اطلاعات وب سایت ما را  به درستی نمایش دهند . اطلاعات نا مرتب وارد شده ما به آخر لیت موتور های جستجو می روند و ما بازخوردی از موتور های جستجو نداریم و ورودی ما فقط مشتریان خودمان هستن نه افرادی که به موتور های جستجو مراجعه میکنند .

در بالا در یافتیم که سئو وب سایت چه تاثیری بر وب سایت ما خواهد گذاشت و ما میتوانیم با سئو وب سایت به مشتریان ( بازدیدکنندگان جدیدی ) از این موتورهای جستجو به رایگان دریافت نماییم .

پاسخ دهید