سئو چیست ؟

seo1
balck hat or white hat seo

سئو چیست ؟

سئو بر گرفته از Search Engine Optimization  می باشد که مخفف آن seo  است .  بهینه سازی وب سایت  برای دست یابی آسان تر موتور های جستجو به  سایت را فراهم می کند  .

سئو کلاه سفید White Hat

سئو کلاه سفید روشی است که برای بهبود به عملکرد یک وب سایت برای افزایش رتبه  سایت در موتور های جستجو کمک بسیاری می کند و سئو کلاه سفید از تمام روش های مجاز برای درک بهتر موتور های جستجو از وب سایت شما است .

فرآیند سئو

سئو فرآیند هم ساده است و هم پیچیده ! از این نظر ساده است که شما باید از قوانین سئو در طراحی وب سایت یا نوشتن مطالب و …. استفاده نمایید و از این نظر پیچده است که به صورت روزانه باید با تکنیک های جدید بهینه سازی وب سایت آپدیت شوید .

الگوریتم های سئو

الگورتیم های سئو برای انواع موتور های جستجو از جمله Google , bing , yahoo و بقیه موتور های جستجو به بیش از ۳۰۰ مورد می رسد که برای یک سئو وب سایت بسیار خوب و کسب رتبه های بالا در موتور های جستجو به این موارد توجه داشت و تنها کسی در این زمینه می تواند قوی عمل کند که به تمامی موارد آشنایی داشته باشد و بتواند این موارد را اجرا و بهترین روش اجرا از لحاظ نوبت اجرای هر یک از مورد ها را داشته باشد .

برای چه ما باید سایت خود را سئو کنیم ؟

هدف اصلی سئو در یک جمله کمک به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو می باشد . حالا این افزایش رتبه چه کمکی به ما میکند ! این سوالی است که خود شما جواب آنرا می دانید ! بازدید بیشتر = مشترک بیشتر

سئو پیشرفت شما را تضمین می کند 

برای تضمین سئو شما چه راهی را انتخاب کرده اید

سئو کلاه سفید را پیش بگیرید.

همیشه کار های قانونی زمان بر هستند، اما نتیجه بسیار خوب و ماندگاری دارند .

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

کد امنیتی