شماره مجازی ویتنام

شماره مجازی ویتنام برای تلگرام
شماره مجازی ویتنام برای تلگرام

شماره مجازی ویتنام

شماره مجازی ویتنام  یکی از جدیدترین شماره های تلگرام می باشد که به صورت سیم کارت واقعی خرید می شود و متوانیم آنرا به عنوان شماره مجازی تلگرام استفاده کرد که در نرم افزار ارسال api  تلگرام به خوبی جواب داده است و شماره های بعد از رزو آماده فروش می باشد اما توجه داشته باشید به خاطر اینکه این سیم کارت ها واقعای هستند و به صورت فعال شده tdata  خدمت شما ارائه میگیردد دارای قیمت بالای می باشد که حدود ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ تومان با توجه به قیمت دلار و تعداد درخواستی شماره های مجازی ویتنام آماده میشوند .

شماره تلگرام روسیه یا شماره تلگرام ویتنام ؟

شماره مجازی روسیه در ابتدا شماره های بسیار خوبی بودند اما با توجه به استقبال شما عزیزان تعداد شماره های قابل ارسال بسیار کاهش یافته اند و شماره مجازی تلگرام ویتنام جایگزین این شماره ها شده اند و در تست های اولیه ما به خوبی پاسخ داده اند .

آیا شماره مجازی تلگرام بلاک میشوند ؟

بله شماره مجازی ویتنام همانند شماره های مجازی تلگرام روسیه ، شماره مجازی فیلیپین ، شماره مجازی اندونزی بلاک می شوند و شماره مجازی که بلاک نشود وجود خارجی ندارد .

برای جلوگیری از بلاک شدن شماره مجازی تلگرام ویتنام بهتر است از نرم افزار تلگرام api  ارسال در گروه استفاده نمایید ، با استفاده از این نرم افزار هم کمتر شماره های شما بلاک میشوند و هم شما می توانید سریع تر ارسال نمایید .

روش ساخت شماره مجازی رایگان

شماره مجازی تلگرام را هم میشود به صورت رایگان ساخت هم با هزینه کمتر در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تا تک تومانی .  با این روش شما می توانید برای شماره های پولی که در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تک تومانی حدود ۲ دقیقه برا ساخت هر شماره صرف میکنید و در روشی که رایگان میتوانید شماره بسازید حدود ۳ الی ۵ دقیقه برای هر شماره وقت می گذارید .

از لینک زیر می توانید توضیحات تکمیلی این آموزش را ببنید .

 

پاسخ دهید